KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16111035
nr 1611 1035
Albert Theodor Gellerstedt
(1836-1914), Sverige
Albert Theodor Gellerstedt (1836-1914), sommardag. Signerad, daterad Fredagen 18/6 -80. Akvarell, bildmått: 12x17 cm, yttermått inklusive ram: 40x45 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:28:55
8/4 18:13:49
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Albert Theodor Gellerstedt
Läs mer om Albert Theodor Gellerstedt